Sekurit Partner pilt

Meist

Mis on Sekurit Partner programm?

Sekurit Partner kvaliteedimärk on Saint-Gobain Grupi algatus. Saint-Gobain on olnud juhtiv autoklaaside tootja üle 80 aasta ja Sekurit Partner märki kandva ettevõtte puhul võite olla kindlad, et nende klaasipaigaldajatel on alati vahetu juurdepääs Saint-Gobaini globaalsele teadmistekogule, mille taga on enam kui 350-aastane kogemus ja oskusteave.

Sekurit Partnerid on alati avatud uuendustele - pakkudes teile laias valikus suure lisandväärtusega autoklaase, lahendusi ja teenuseid. Üks kahest Euroopa autost on varustatud Saint-Gobain Sekurit autoklaasidega – seega võite kindel olla, et saate parimat, mida autoklaaside puhul pakkuda on. See annab teile kindlustunde, et teie auto taastatakse alati algsesse seisukorda, mis tagab parima juhtimiselamuse ning veelgi parema mugavuse ja ohutuse.

Sekurit Partner ettevõtetel on oma koolitusprogramm - Sekurit Academy. Hangime juurde teadmisi ning õpime tundma uusi, autode klaasimiseks vajalikke tooteid ja tehnoloogiaid. See tagab teile kindlustunde, et kõik Täiustatud Juhtiabi Süsteemid (ADAS), nagu näiteks kaamera või vihma- ja tulede andurid on õigesti rekalibreeritud.

Sekurit Partnerid on alati püüdnud olla oma ala parimad. Selleks kasutame parimat varustust, materjale, tööriistu ja tooteid. Pakume teile parimat teenindust ja lahendusi. Ja mis kõige olulisem – tagame, et teie auto on parima väljaõppe saanud klaasipaigaldajate kindlates kätes. Sekurit Partneriks ei saa olla niisama, vaid see tuleb välja teenida, seepärast auditeeritakse Sekurit Partner ettevõtteid igal aastal.