Küpsiste kasutuspoliitika

Küpsiste kasutamine

 

Mis on küpsised?
Küpsised on väikesed failid, mis meie veebilehte külastades salvestatakse brauseri poolt kasutaja arvutisse.

Mis on nende küpsiste eesmärk?
Me kasutame küpsiseid, et jätta meelde sinu seaded ja eelistused. Küpsiste salvestamist saab igas arvutis peatada brauseri seadetes. Juhised enamuse brauserite seadete muutmiseks saab leida tavaliselt “help” või “abi” alt brauseri tööriistarealt. Sa saad siiski meie veebilehte külastada isegi siis, kui küpsiste salvestamine on keelatud, aga sellisel juhul ei pruugi veebileht töötada nii optimaalselt. Küpsiste keelamine tähendab veebilehe ja teenuste piiratud kasutamist. Me paigaldame sinu arvutisse salvestava funktsiooniga küpsiseid ainult sinu loal.

Me kasutame küpsiseid, et jätta meelde, mis veebilehti sa oled külastand, et koostada sinu eelistuste järgi profiil. See profiil ei ole kuidagi ühendatud sinu nime, aadressi, emaili või muu sarnasega.

Kas küpsised teavad, kes ma olen?
Ei tea. Küpsised ei salvesta sinu nime, aadressi, vanust ega muid isiklikke andmeid. Küpsised jätavad meelde vaid sinu huvid ja eelistused eelnevatest külastustest.

Funktsionaalsed ja mittefunktsionaalsed küpsised
Olemas on nii funktsionaalsed kui ka mittefunktsionaalsed küpsised. Funktsionaalseid küpsiseid on vaja selleks, et veebileht töötaks õigesti või et otsitav informatsioon on kiiresti ja täpselt nähtaval igal sinu külastusel. Näiteks, sa ei pea sisetama mingeid andmeid, mainima enda eelistusi või muutma seadeid järgmisel külastusel. Mittefunktsionaalsed küpsised annavad meile teada, kui palju inimesi meie veebilehte külastavad ja kuidas need inimesed meie veebilehte kasutavad. Need failid kaovad ise automaatselt, kui sa suled brauseri või jäävad salvestatuna sinu arvutisse kuni 12-ks kuuks peale viimast külastust.

Funktsionaalseid küpsiseid kasutatakse näiteks:  
• sinu sisselogimisandmete meeles pidamiseks
• sinu sisselogimisandmete ohutuse tagamiseks
• veebilehe välimuse ühtsuse tagamiseks

Mittefunktsionaalseid (analüüsi) küpsiseid kasutatakse  näiteks:

• veebilehe külastajate arvu lugemiseks
• veebilehe kasutuse salvestamiseks
• veebilehe toimivuse parandamiseks
• sinu kasutajakogemuse täiustamiseks

Rohkem informatsiooni küpsiste ja küpsiseid puudutavate seaduste kohta: www.youronlinechoices.com

Küpsiste nimekiri

Alljärgnev tabel on nimekiri Saint-Gobain Autover'i veebilehe poolt kasutatavatest küpsistest. Saint-Gobain Autover töötab koos ka mitmete kõrvaliste isikutega kes salvestavad küpsiseid sinu arvutil läbi meie veebilehe, et lubada nende teenuste korralikku kasutust. Kui sa tahad rohkem informatsiooni nende tarnijate küpsiste kohta, vaata individuaalseid privaatsuspoliitikaid allpool asuvas kokkuvõttes...

Küpsise nimi

Küpsise eesmärk

session
 

Seda küpsist kasutatakse, et teha kindlaks, et sind tuntaks ära kui sa liigud lehelt lehele ühel saidil ja et informatsioon, mida sa sisestad, püsiks meeles.

has-js
 

Drupal on meie veebilehe haldamise tarkvara, mis mäletab kas su brauseril on JavaScript lubatud.

CKFinder

See küpsis jätab meelde viimati kasutuses olnud kausta küpsises.

_utma, _utmc and _utmz

Need küpsised salvestavad kasutaja poolt tehtud külastuste arvu sellele veebilehele, nende külastuste allika ja veebilehel ning selle erinevatel lehtedel veedetud aja.Vastavalt Googlele, ei salvesta isiklikku informatsiooni.